Nabídka

Tiskárna ČMS

28.3.2018

Pro našeho klienta hledáme větší množství pracovníků na práci na strojích a kompletaci obálek v tiskárně, která se nachází v rudné u Prahy. Ranní svozy ze Zličína zajištěny, tiskárna se nachází ihned u autobusové zastávky.

Směny: denní: 7:00-15:45
7:00-19:00
noční: 19:00-7:00

Popis pracovní pozice:
-manipulace a obsluha tiskařských strojů
-jednoduchá manuální práce vhodná pro ženy a muže
-kompletace objednávek (vkládání reklam. materiálu, označování, polepování štítky..)
-páskování hotových svazků

Požadujeme:
-pracovitost
-pečlivost
-zkušenosti s prací v tiskárně výhodou (není nutná)

Nabízíme:
-místo výkonu práce: Praha (Rudná u Prahy)
-pracovní doba: pondělí-pátek od 7:00 do 15:45 hod.
-platové podmínky: 100,- Kč/hod.

E-mail: zamestnani@abzakovo.eu
Kontaktní osoba: Kukačková Monika
Tel: 774 222 236 (9-16hod.)

Jméno:
Firma:Abzakovo
Adresa:Myslíkova 31, Praha 1
www:
Telefon:774222236